Provoz školky dne 2.1.2018

Vážení rodiče,

RMČ na zasedání schválila usnesení, na základě kterého budou všechny MATEŘSKÉ ŠKOLY MČ BRNO-SEVER v útery 2.ledna 2018 v provozu. Máte-li zájem o docházku Vašeho dítěte v tomto termínu, zapište své dítě do 1.12.2017 na nástěnku v MŠ na formulář k tomu určeny z důvodů nahlášení stravy. Dne 2.1.2018 bude stravovaní zajišťovat ZŠ Merhautova.

Tým MŠ Jugoslávská

Aktuální platba školného 2020/2021

RMČ na zasedání schválila provoz MATEŘSKÝCH ŠKOL MČ BRNO-SEVER o letních prázdninách 2020.