Doporučení pro rodiče

Nejdůležitější je zůstat v klidu a v pohodě, pro dítě vytvořit láskyplné prostředí, ve kterém bude mít pocit jistoty a bezpečí. Využijte běžné činnosti, které doma děláte, při kterých se dítě vlastně naučí nejvíce do praktického života (např. vaření, stolování, uklízení, skládání prádla). I tyto běžné činnosti můžete využít k procvičování počítání, vysvětlování, z čeho co je, atd.

Program dne můžete obohatit i o činnosti, které děti znají spíše z mateřské školy, například cvičení, tvoření, hry s obrázky, čísly, písmeny, seznamování se s různými oblastmi. K tomu je dobré využít aktuální roční období, svátky.

Níže uvádíme několik námětů, které jsou pro děti předškolního věku využitelné.

Stažení zde: Více informací

Informace o přijímání dětí do MŠ Jugoslávská 70 pro školní rok 2024/2025.

RMČ na zasedání schválila provoz MATEŘSKÝCH ŠKOL MČ BRNO-SEVER o letních prázdninách 2024.

Aktuální platba školného 2023/2024

Na základě usnesení rady UMČ Brno-sever bude provoz MŠ v době od  23. 12. – 31. 12. 2021 přerušen. Školka bude opět v provozu od 2.1. 2022.